Apklausa
x
Ar planuojate leisti vaiką į rudens stovyklą?
Atsiliepimas
x
Parašykite atsiliepimą

Ši forma renka Jūsų asmeninę informaciją, tam kad galėtume susisiekti su Jumis. Susipažinkite su privatumo politika, kaip mes saugome ir tvarkome pateiktus duomenis!

Aš sutinku, kad girstuciobaseinas.lt rinktų asmeninę informaciją!
  • Visos
  • Baseinas
  • Grupinės

Pirmadienis

AQUA Mix

Gintarė Grigonė

7:30 – 8:30
Šiuo metu II grupinių užsiėmimų salė užimta.
16:00-17:00

AQUA Mix

Gintarė Grigonė

18:00 – 19:00

Presas + nugara

Vaida

18:30 – 19:30

Antradienis

AQUA Mix

Gintarė Grigonė

12:00 – 13:00
Šiuo metu II grupinių užsiėmimų salė užimta.
16:00-17:00

Kūno dizainas

Vaida

17:30 – 18:30

Funkcinė treniruotė

Vaida

18:30 – 19:30

Oro Joga

Gintarė Grigonė

10.16d. treniruotę ves trenerė Aurelija.
Rezervuoti
19:00-20:00

Pilates

Otonas Klimavičius

19:30 – 20:30

Trečiadienis

Aqua interval

Gintarė Grigonė

10.17d. treniruotę ves treneris Gintaras.
7:30 – 8:30

Nėščiųjų mankšta

Aušra Štreimikytė

10.17d. treniruotę ves trenerė Milda.
09:15-10:00

Oro Joga

Gintarė Grigonė

10.17d. vyks Pilates treniruotė, treneris Otonas.
Rezervuoti
10:00 – 11:00

AQUA sveika nugara

Aušra Štreimikytė

10.17d. treniruotę ves trenerė Milda.
13:00-14:00
Šiuo metu II grupinių užsiėmimų salė užimta.
16:00-17:00

Aqua interval

Gintarė Grigonė

10.17d. treniruotė NEVYKS.
18:00 – 19:00

Mankšta su vaiku (iki 3 metų)

Aušra Štreimikytė

10.17d. treniruotę ves trenerė Milda.
18:30 – 19:30

Ketvirtadienis

Aqua aerobika

Aušra Štreimikytė

10.18d. treniruotę ves trenerė Gintaras.
12:00 – 13:00
Šiuo metu II grupinių užsiėmimų salė užimta.
16:00-17:00

Oro Joga

Gintarė Grigonė

10.18d. treniruotę ves trenerė Aurelija.
Rezervuoti
19:00-20:00

Penktadienis

AQUA Boxing

Gintarė Grigonė

10.19d. treniruotę ves treneris Rokas.
7:30 – 8:30

Nėščiųjų mankšta

Gintarė Grigonė

10.19d. treniruotę ves treneris Rokas.
09:15-10:00

Oro Joga

Gintarė Grigonė

10.19d. vyks Pilates treniruotė, treneris Otonas.
Rezervuoti
10:00 – 11:00
Šiuo metu II grupinių užsiėmimų salė užimta.
16:00-17:00

AQUA Boxing

Gintarė Grigonė

18:00 – 19:00

G-Tabata

Otonas Klimavičius

18:00 – 19:00

Šeštadienis

Pilates

Danguolė Žiupkienė

/Otonas
10:00 – 11:00

Aqua aerobika

Aušra Štreimikytė

/Gintaras
12:00 – 13:00
Facebook