APIE MUS

Girstučio baseino istorija

Istorija nuo 1975 m.

Girstučio rūmus 1975 m. pastatė Kauno Dirbtinio pluošto gamykla. 2003 m. pastatas įregistruotas kaip Girstučio kultūros ir sporto centras. Nuo 2009 m. prasidėjo Girstučio sportinės dalies rekonstrukcija. 2013 m. duris atvėrė Kauno plaukimo centras, kuris vienintelis Kaune turėjo 50 metrų ilgio baseiną. Šis kultūros ir sporto centras rekonstruotas dalinai panaudojant iš Europos Sąjungos gautas lėšas, taip pat Kauno miesto savivaldybės ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšas. Projekto tikslas – rekonstruoti Girstučio kultūros ir sporto rūmus, įkuriant daugiafunkcinį vandens sporto, pramogų ir sveikatingumo kompleksą. Rekonstrukcija įvykdyta su sąlyga, jog šis daugiafunkcinis kompleksas, koncesijos principu, bus perleistas privačiam valdytojui.

Nuo 2015 m. spalio 10 d. veikia Kauno Girstučio baseinas, kurio valdymo teisę dešimčiai metų įgijo UAB „Sporto infrastruktūra“. 

Girstučio baseinas dabar

Šiandien Girstučio baseinas didžiuojasi būdamas vienas iš didžiausių ir ilgaamžiškiausių sporto kompleksų Lietuvoje.

Girstučio baseine organizuojamas aktyvus poilsis, jūsų laisvalaikis, tad čia galite ne tik plaukti, apsilankyti treniruoklių salėje, bet ir išbandyti grupinius užsiėmimus. Kiekvienas iš jūsų čia rasite savo poreikius atitinkančias treniruotes: jogą, zumbą, kūno dizainą, TRX ir dar daugelį kitų.

Po šiuo daugiafunkcinio pastato stogu baseino erdvėje galite rasti net 3 baseinus: 50 m., 25 m. bei pramoginį, nusileidimo kalnelį ir 4 sūkurines vonias. Mėgstantiems pirties šilumą siūlome turkišką, aromaterapinę, infraraudonųjų spindulių ir karšto sauso oro pirtis.

Baseine įsikūrusi Plaukimo akademija Banga siūlo vaikų ir suaugusiųjų mokymosi plaukti treniruotes.

Čia įrengti masažo kabinetai, sulčių bei sveikuoliškų kokteilių kavinė Fresh spot, sporto prekių parduotuvė Swimpro bei vienintelis Lietuvoje vandenlenčių parkas baseine Wake up Kaunas Pool!