MOKYMAS PLAUKTI

Plaukimo akademija Banga – tai viena iš didžiausių plaukimo akademijų Lietuvoje, kuri savo veiklą vykdo Kaune, Girstučio baseine, Klaipėdoje, Klaipėdos baseine ir Druskininkuose.

Plaukimo akademijos siekiamybė yra suteikti saugaus elgesio vandenyje pagrindus, išmokyti plaukti bei kurti ir vystyti plaukimo sporto bendruomenę. Taikant pažangią mokymo plaukti programą bei profesionalių plaukimo instruktorių įgūdžius, kiekvienas plaukikas, nepriklausomai nuo amžiaus, turi galimybę atskleisti visą savo potencialą.

Akademija Banga naudoja mokymo plaukti programą, kuri instruktoriui leidžia metodiškai dirbti, stebėti progresą, vertinti klaidas, teikti pasiūlymus ir stiprinti silpnąsias vietas. Ši programa apima visą plaukiko kelionę nuo pirmo prisilietimo prie vandens iki profesionalaus plaukimo. Mokymo plaukti sistema sudaryta iš 10–ties lygių. Po kiekvieno sėkmingai įveikto mokymo plaukti etapo įteikiamas mokymo plaukti pažymėjimas, kuris sustiprina motyvaciją siekti daugiau, o tėvams užtikrinamas grįžtamasis ryšis.

Plaukimo akademijos tikslas, kad Jūs arba Jūsų vaikas taptų pasitikintis savimi, mokėtų plaukti ir būtų saugus vandenyje. Plaukimo akademija pasirengusi bendradarbiauti, o mokymo plaukti procesą padaryti įdomų, įtraukiantį  ir motyvuojantį!

Plaukimo akademija Banga grupės:

  • 4-7 m. vaikai su tėvais
  • 4-7 m. vaikams
  • 7-16 m. vaikams
  • Dailiojo plaukimo pradedančiųjų grupė
  • Sportinės grupės
  • Suaugusiems

Daugiau informacijos apie treniruotes rasite: www.akademijabanga.lt