KLIENTO ATMINTINĖ

Planuojate apsilankyti Girstučio baseine?

Paruošėme Jums atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus

Kas Jūsų laukia registratūroje?

Jus pasitiks maloni administratorė, kuri paprašys užpildyti kliento anketą, ji taip pat gali paprašyti jūsų asmens dokumento tapatybei patvirtinti. Mums labai svarbus mūsų lankytojų saugumas! Administratorė papasakos apie bendrąsias tvarkos taisykles. Jeigu kyla klausimų – nebijokite klausti.

Ar galima naryste dalintis su kitu asmeniu?

Narystės yra vardinės ir priklauso tik tam žmogui, kuris ją įsigijo. Naryste negalima dalintis su kitu žmogumi. Taip pat reikės įsigyti kortelę, kurią pateiksite administratorei kiekvieną kartą ateidami. Su šia kortele galėsite naudotis išskirtiniais partnerių pasiūlymais, nuolaidomis ir privilegijomis!

Ką gaunate įsigijęs mūsų paslaugą?

Į apsilankymo kainą įskaičiuotos visos paslaugos!

Galite plaukioti 50 m. baseine, 25 m. baseine, pramoginiame baseine su nusileidimo kalneliu, mažieji džiaugsis šiltu (net 34° C) ir negiliu vaikų baseinėliu. Baseino erdvėje yra keturios sūkurinės vonios, keturios pirtys bei šalto vandens baseinas po pirties. Girstučio baseine vykdomi įvairių rūšių grupinės treniruotės baseine ir salėse – netgi 50 treniruočių per savaitę visomis darbo dienomis ir savaitgaliais.  Užsiėmimų tvarkaraštį galite gauti registratūroje arba pažiūrėti Girstučio baseino svetainėje. Sportuokite treniruoklių salėje – čia budi profesionalūs treneriai, kurių konsultacijos yra nemokamos, tačiau galite įsigyti ir papildomų paslaugų, kaip asmeninė treniruotė ar sporto programos sudarymas!

Su Jumis yra vaikų iki 16 metų?

Vaikai iki 16 m. negali lankytis be suaugusiųjų priežiūros. Vaikams svarbu atsinešti jo amžių įrodantį dokumentą. Vienas suaugęs asmuo gali lydėti ne daugiau kaip keturis vaikus. Kodėl? Nes mums labai svarbus jūsų ir jūsų artimųjų saugumas!

Bendros rūbinės skirtos šeimoms. Jose rasite kabinas persirengti ir atskirus vyrų, moterų dušus ir vieną bendrą dušą šeimoms. Į treniruoklių salę galima eiti tik sulaukus 16 metų amžiaus.

Apsilankymo trukmė?

Apsilankymo trukmę pasirinksite patys iš administratorės pasiūlytų variantų. Į apsilankymo trukmę įskaičiuotas laikas, skirtas persirengimui ir nusiprausimui. Laikas skaičiuojamas nuo įėjimo pro vartus iki išėjimo pro juos. Prašome gerai apgalvoti savo pasirinkimą, nes viršijus apsilankymo trukmę yra skaičiuojamas viršlaikis 1 min. – 0,10 €.

Ką turėti su savimi apsilankant Girstučio baseine?

Jeigu eisite į baseino erdvę – reikalinga tvarkinga maudymosi apranga, švarios šlepetės, rankšluostis pasitiesti pirtyse ir ant gultų, rankšluostis nusiprausti, higienos reikmenys, kūdikiams – neperšlampamos sauskelnės. Plaukimo kepurėlės nėra privalomos, tačiau rekomenduojamos. Svarbu, kad plaukai būtų tvirtai surišti į kuodą arba supinti į kasą. Būti su rūbais baseine – draudžiama.

Jeigu lankysitės grupinėje treniruotėje salėje, arba treniruoklių salėje – reikalinga sportinė apranga ir sportinė avalynė, rankšluostis, vandens buteliukas.

Jeigu kyla klausimų, drąsiai kreipkitės į budinčius gelbėtojus arba trenerius, taip pat prašome reaguoti į jų pastabas. Personalas nori padėti ir rūpinasi jumis.

Ką daryti, jeigu išalksite?

Baseino erdvėje rasite užkandžių bei gėrimų kavinę, kurioje galėsite numalšinti savo alkį. Į baseiną negalima neštis savo maisto bei gėrimų stiklo taroje. Valgyti ir gerti galima tik kavinės erdvėje, sūkurinėje vonioje kokteiliui ne vieta.

Svarbiausia – NEPAMIRŠKITE!

  • Jūs patys esate atsakingas už savo, o ypatingai, už atsivestų vaikų saugumą.
  • Pasirūpinkite savo daiktais, nesineškite vertingų ir nereikalingų daiktų, nepalikite savo daiktų be priežiūros.
  • Turite mums pasiūlymų? Pastabų? O galbūt atvirkščiai – norite pagirti?
    Rašykite: inga@girstuciobaseinas.lt