KITOKIA ŠVENTĖS IDĖJA GIRSTUČIO BASEINE – DABAR SU 50 % NUOLAIDA!

Atgal į naujienų sąrašą

Ieškote originalios idėjos gimtadieniui, draugų susitikimui, mergvakariui, bernvakariui ar įmonės komandos stiprinimui? Girstučio baseinas kviečia švęsti kitaip – aktyviai, smagiai ir vandenyje!

Tik dabar visoms užsiėmimų programoms taikoma net 50 % nuolaida. Užsiėmimų programos kaina su nuolaida – tik 150 Eur.

Užsiėmimų programos skirtos grupėms, norinčioms išbandyti ką nors naujo, pajudėti, sustiprinti komandinį ryšį ir patirti daug gerų emocijų. Dalyvių laukia aktyvi patirtis su treneriu: komandiniai žaidimai, estafetės, vandens iššūkiai ir kitos smagios veiklos.

Galite rinktis iš skirtingų užsiėmimų programų:

Oro joga + baseinas
SUP + baseinas
ZUMBA arba gongai + baseinas
Aqua + baseinas
Plaukimo įgūdžių lavinimo treniruotė
Pramoginis plaukimo užsiėmimas

Tai puikus pasirinkimas draugų kompanijoms, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, šeimos šventėms ar įmonėms, ieškančioms įtraukiančios komandos stiprinimo veiklos.

Nuolaida taikoma iki balandžio 23 d.
Ribotas kiekis.

Rezervuokite savo kitokią šventę Girstučio baseine ir sukurkite prisiminimus, apie kuriuos bus smagu kalbėti dar ilgai!

Svarbu: užsiėmimo trukmė – apie 50–80 min., priklausomai nuo pasirinktos programos. Po užsiėmimo dalyviams papildomai suteikiama 1,5 val. apsilankymui baseine.

Svarbu! Puslapyje kainos nurodytos be nuolaidos – 50 % nuolaida bus pritaikyta rezervuojant užsiėmimą.