Apklausa
x
Kokios informacijos ieškote internetinėje svetainėje?
Atsiliepimas
x
Parašykite atsiliepimą

Ši forma renka Jūsų asmeninę informaciją, tam kad galėtume susisiekti su Jumis. Susipažinkite su privatumo politika, kaip mes saugome ir tvarkome pateiktus duomenis!

Aš sutinku, kad girstuciobaseinas.lt rinktų asmeninę informaciją!

Valandos trukmės pasiplaukiojimas baseine priklausomai nuo intensyvumo leidžia jums sudeginti 500-750 kcal. Po tokio intensyvaus ir efektyvaus užsiėmimo yra būtina pasipildyti energijos atsargas. Geriausia tai padaryti sveikais patiekalais ir gėrimais. Būtent dėl šios priežasties „Girstučio“ baseine jūsų jau laukia „Stop&Go“ kavinė!

 

Kas yra „Stop&Go?

 

Vaisių kokteiliai ir šviežios sultys – puiki galimybė papildyti išsekusias atsargas ir suteikti žvalumo savo dienai;

Gardūs sumuštiniai – greita ir sveika, galite rinktis sumuštinį iš jau pateikto meniu arba susikurti savąjį ir viskas tik iš šviežių ingridientų;

Nuostabi kava – išskirtinę arabikos kavą Jums paruoš patyrę baristos. Puikus aromatas, sodrus skonis ir akį džiuginantis vaizdas kavos puodelyje pakylės nuotaiką gerai dienai;

Salotos – šviežios daržovės, taip pat pačių darbuotojų pagaminti užpilai – greitas ir lengvas užkandis. Ko daugiau reikia šiuolaikiniam skubančiam žmogui?

 

Kodėl verta stabtelėti „Stop&Go“?

 

Ši kavinė ir sulčių baras suteikia galimybę jums pusryčiauti, pietauti, vakarieniauti ar tiesiog užkandžiauti, ne tik greitai, bet ir kokybiškai. Patiekdami platų ir įvairų sumuštinių ir kokteilių pasirinkimą, sukuria galimybę kiekvienam rasti savo mėgstamiausią.

Išalkai, pavargai ar nori kažko ypatingo – viską rasi „Stop&Go“ !

Meniu galite peržiūrėti čia

Facebook