fbpx
Atsiliepimas
x
Parašykite atsiliepimą

Ši forma renka Jūsų asmeninę informaciją, tam kad galėtume susisiekti su Jumis. Susipažinkite su privatumo politika, kaip mes saugome ir tvarkome pateiktus duomenis!

Aš sutinku, kad girstuciobaseinas.lt rinktų asmeninę informaciją!

Pirtis nuo seno buvo laikoma šventa vietą ir akivaizdu, jog savojo populiarumo nepraranda ir šiais laikais. Į pirtį žmonės skuba atsipalaiduoti, atsikratyti rūpesčių, išsivalyti organizmą ir visokeriopai atsigauti. Užsukę į “Girstučio” baseine esančią SPA zoną galite rasti net keturias pirtis: sauną, turkišką, infraraudonųjų spindulių ir aromaterapinę pirtis.

SAUNA

Sauna – tai sauso oro pirtis, kurioje oro drėgmė sudaro apie 5–25 proc., o temperatūra pakyla iki 70–110 laipsnių pagal Celsijų. Optimali temperatūra – 80–90 laipsnių. Joje rekomenduojama kaitintis 2–3 kartus, iki didžiausio prakaitavimo. Prieš pirmą ėjimą kūnas sudrėkinamas duše, o išėjus iš pirties prausiamasi po vėsiu dušu ar apsiliejama vandeniu. Sauna rekomenduojama žmonėms, sergantiems alergija, sinusitu, artritu, migrena, nugaros skausmais, o mažiems vaikams, nėščiosioms bei vyresnio amžiaus žmonėms ja patariama nepiktnaudžiauti.

GARINĖ PIRTIS

Ne tokia karšta kaip sauna. Oro temperatūra siekia iki 70 laipsnių pagal Celsijų, o santykis drėgnumas siekia 50- 80 procentų. Prieš einant į garinę pirtį reikia nusiprausti po dušu, užėjus į pirtį pirmą kartą pabūti joje ne ilgiau 10–15 minučių. Į garinę pirtį rekomenduojama užeiti 2–3 kartus. Prieš pakartotinai einant į pirtį, reikia gerai atvėsti, kad nebūtų apkrauta širdis. Neaukšta temperatūra ir didelė drėgmė ne vargina žmogų, bet maloniai nuteikia, sušildo, skatina atsipalaiduoti. Asmenims, negaluojantiems širdies sutrikimais, patartina vengti garinės pirties, o sergantiems bronchine astma ar kitomis kvėpavimo takų ligomis, prastai miegantiems, pasižymintiems lėta medžiagų apykaita, patiriantiems nestiprius sąnarių skausmus tokia pirtis ypač rekomenduojama.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ PIRTIS

Infraraudonųjų spindulių pirtyje temperatūra siekia iki 40 laipsnius pagal Celsijų. Pirtis pasižymi tonizuojančiu organizmą poveikiu, nesukelia mieguistumo, prakaituojant iš gilesnių odos sluoksnių pašalinamos kenksmingos medžiagos. Prasiskverbdami į odą infraraudonieji spinduliai sušildo odą, raumenis, kaulus, sąnarius ir kitus audinius iš vidaus, suaktyvina kraujo apytaką.

AROMATERAPINĖ PIRTIS

Drėgno oro pirtis su eteriniais aliejais, kurioje temperatūra iki 65o C, santykinė oro drėgmė iki 50%. Aromaterapija ne tik gydo, eteriniai aliejai labai gerai saugo nuo aplinkos teršalų, virusų, bakterijų. Vien apsupdami save  apsaugančiais augalų aromatais galima išvengti daugelio oru plintančių ligų. Kvapai suteikia malonius pojūčius, pakelia nuotaiką, didina darbingumą, suteikia energijos. Jie gali tiek tonizuoti, tiek ir raminti.

Facebook