fbpx
Atsiliepimas
x
Parašykite atsiliepimą

Ši forma renka Jūsų asmeninę informaciją, tam kad galėtume susisiekti su Jumis. Susipažinkite su privatumo politika, kaip mes saugome ir tvarkome pateiktus duomenis!

Aš sutinku, kad girstuciobaseinas.lt rinktų asmeninę informaciją!

Dar prieš atsirandant vaistams, masažai, įtrynimai, kvapai ir aliejai buvo pagrindiniai gydymo būdai, savo populiarumo jie nepraranda ir šiais vakarų medicinos dominavimo laikais. Tad jeigu norite atsikratyti streso, blogos nuotaikos, suaktyvinti kraujotaką, sumažinti arba išvis panaikinti skausmus, padailinti kūno linijas – visa tai ir dar daugiau jūs galite pasiekti kartu su „Masažo akademija“

Ką siūlo „Masažo akademija“?

„Girstučio“ baseine, pramogų ir SPA zonoje, esanti masažo studija šiuo metu jums gali pasiūlyti klasikinį, holistinį, aromaterapinį bei segmentinį (pečių juostos, kaklo, kojų, pėdų) masažą. Čia dirbantys specialistai atsižvelgs į kiekvieno kliento indvidualius poreikius, galės patarti ir pasiūlyti, būtent, jums naudingiausią masažo tipą.

Apsilankymo trukmė svyruoja nuo 15 minučių iki valandos, todėl paslauga pasinaudoti galės ir labai skubantys, ir norintys ilgos trukmės atsipalaidavimo.

Raminanti muzika, jauki atmosfera  ir profesionalus darbas leis atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienybės rūpesčius.

Facebook