I-V 6.00-22.00 VI, VII 9.00-21.00

Sveikatinimo projektas „Senjore, būk sveikas!“

Sveikatinimo projektas „Senjore, būk sveikas!“

Registracija į projektą „Senjore, būk sveikas!“. 

Kviečiame registruotis visus Kauno senjorus telefonu +370 630 44404

Mankštos prasidės nuo liepos 28 d.:

Antradieniais, ketvirtadieniais 14:00 val.

Pirmadieniais, trečiadieniais 14:00 val. 

  • Girstučio baseinas nuo 2019 m. lapkričio 4 d, organizuoja nemokamą sveikatinimo projektą „Senjore, būk sveikas!“!  Šio projekto tikslas - 12 mėn. organizuoti ir vykdyti nemokamas reguliarias fizinio aktyvumo treniruotes vandenyje Kauno miesto senjorams, taip siekiant didinti visuomenės dalies supratimą, kad fizinis aktyvumas, sportavimas yra darnios asmenybės prielaida. Įgyvendinus projektą, senjorai bus įtraukti į reguliarias nemokamas fizinio aktyvumo veiklas baseine, turės galimybę bendrauti  tarpusavyje, susirasti naujų bendraminčių, taip mažinant socialinę atskirtį, gerinant gyvenimo kokybę ir didinant sportuojančių ir besimankštinančių asmenų dalį Kauno mieste.
  • Treniruotės baseine - puiki alternatyva tiems, kurie skundžiasi įvairiais susirgimais arba tiems, kuriems paprasčiausiai pabodo tradicinis sportas. Ilgametė praktika rodo, kad mankšta vandenyje leidžia ne tik atsipalaiduoti, bet ir sutvirtinti kūną, kovoti su sveikatos problemomis ir netgi pagerinti psichikos būklę. Vandenyje ženkliai sumažėja sąnariams, raiščiams, raumenims bei sausgyslėms tenkanti apkrova. Sportas baseine yra tinkamas įvairaus amžiaus bei fizinio pasirengimo žmonėms ir yra puiki priemonė siekiant palaikyti reikiamą fizinį aktyvumą, bei sveikatą. 
  • Planuojama, kad bendrai sporto projekte „Senjore, būk sveikas!“ sudalyvaus 960 Kauno miesto senjorų. Kiekvienas senjoras išklausys seminarą apie treniruočių vandenyje naudą senjoro fizinei ir psichinei sveikatai. Visi projekto dalyviai mankštoje sudalyvaus 8 mankštose per mėnesį. Mankštas ves ilgametę patirtį turintys, profesionalūs Girstučio baseino treneriai.
  • Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

REGISTRACIJA TELEFONU: +370 630 44404

Iki susitikimo baseine!

Galerija

Pirkti
Šiuo metu baseino užimtumas: 17%