I-V 6.00-22.00 VI, VII 9.00-19.00

Nuolaida

Nuolaida

Laikas pradėti rūpintis savo fizine ir emocine sveikata!

Kviečiame senjorus, studentus ir neįgaliuosius pasinaudoti 15 % nuolaida!

  • Domina sportas treniruoklių salėje? Girstučio baseine yra erdvi ir atnaujinta (virš 400 m²) treniruoklių salė, kurioje rasite naujus Technogym treniruoklius ir kitą įrangą. Salėje įrengta nauja vėdinimo ir kondicionavimo sistema leis užtikrinti ir palaikyti tinkamą oro temperatūrą visiems sportuojantiems, treniruoklių salėje yra budintis (pagal grafiką) treneris!

  • Mėgstate grupines treniruotes? Jų turime labai daug! Siūlome treniruotes ne tik baseine, tačiau ir salėje. TVARKARAŠTIS

  • Patinka būti baseine ir pailsėti pirtyse? Turime du sportinius: 50 m. ir 25 m. ilgio baseinus, pramoginį baseiną! Pailsėkite pirtyse, kurios yra keturios: sauna, infraraudonųjų spindulių, aromaterapinė ir garinė. Pramoginėje ir poilsio erdvėje rasite šilto vandens baseiną su masažinėmis srovėmis ir nusileidimo kalneliu, sūkurines vonias. 

  • Studentams, moksleiviams, senjorams ir neįgaliesiems taikoma 15 % nuolaida perkant mėnesio DIENOS ar VIDURDIENIO narystes kasoje arba internetu! Nuolaida netaikoma vienkartiniams apsilankymams, 12 mėn. narystėms taikomi specialūs pasiūlymai. 

Nuolaidos kodas studentams, moksleiviams: STUDENTAS2022

Nuolaidos kodas senjorams: SENJORAS2022

Nuolaidos kodas neįgaliesiems: NP2022 

Pirmo apsilankymo metu reikės pateikti galiojantį studento pažymėjimą. 

Pirkti