I-V 6.00-22.00 VI, VII 8.00-21.00

Užsiėmimai vandenyje

Užsiėmimai vandenyje

Tavo ir vandens draugystė prasideda Girstučio baseine!

Grupiniai užsiėmimai vandenyje – puiki pramoga ir viena geriausių treniruočių alternatyvų įvairias traumas turintiems žmonėms. Dėl vandeniui būdingos keliamosios jėgos, mūsų kūnas nepatiria tokios didelės apkrovos kaip sausumoje, todėl ne taip stipriai apkraunami sąnariai, žmogus gali lengviau atlikti įvairius judesius.

Girstučio baseine tinkamą mankštą išsirinks visi!

  • Būsimoms mamytėms 25 metrų baseine vyksta specialios mankštos, kurios pagerina ne tik fizinę, bet ir emocinę savijautą nėštumo metu! Nėščiosioms skirti specialūs pratimai padės sustiprinti raumenis, pajusti kūno lengvumą ir atsipalaiduoti! 
  • Mankšta vandenyje – šiltame baseine vykstanti mankšta, tinkama žmonėms, kuriems reikalingas lėtas treniruotės intensyvumas. Treniruotė tinkama traumas patyrusiems arba vyresnio amžiaus žmonėms besirūpinantiems sveikata ir gera savijauta!
  • Sveika nugara – besiskundžiantiems nugaros problemomis. Užsiėmimo metu didesnė pratimų dalis skiriama nugaros ir pilvo raumenims stiprinti.
  • SUP activity treniruotės metu kūnas neturi visiškai stabilaus pagrindo, nes atliekami pratimai ant vandens, todėl kūno raumenys dirba visu pajėgumu.
  • AQUA užsiėmimų pasirinkimas ypač didelis: Boxing, Noodle, Interval ir kitos nuotaikingos ir energingos treniruotės vyksta nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro! 

Girstučio baseine dirba kvalifikuoti savo srities specialistai, kurių pagalba pratimus atliksite teisingai, o treniruotės bus ne tik nuotaikingos, bet ir suteiks naudos stiprinant visą kūną bei organizmą.

Paslaugos

Pirkti