fbpx
Apklausa
x
Ar planuojate leisti vaiką į "Girstučio" vasaros plaukimo stovyklą "Jūrų liūtas"?
Atsiliepimas
x
Parašykite atsiliepimą

Ši forma renka Jūsų asmeninę informaciją, tam kad galėtume susisiekti su Jumis. Susipažinkite su privatumo politika, kaip mes saugome ir tvarkome pateiktus duomenis!

Aš sutinku, kad girstuciobaseinas.lt rinktų asmeninę informaciją!

Lapkričio 10d. šeštadienį kviečiame visus mylinčius vandenį į AQUA maratoną “Girstučio” baseine! Sportuokime vandenyje su visu pasauliu, jau 6-ą kartą organizuojamame pasauliniame Aqua maratone.

Lapkričio 10 d. visus vandens mylėtojus kviečiame nuo 9.00 iki 12.00 val. sportuoti su visu pasauliu ir prisidėti prie kilnios iniciatyvos – paaukoti vaikų gerovės centrui “Pastogė”. Surinktų pinigų suma bus skirta vaikų gyvenančių krizių centre bei vaikų gyvenančių šeimose su savo globėjais pramogoms ir laisvalaikiui baseine. Renginio metu nuo vienkartinio įėjimo bilieto kainos aukosime 3 Eurus, o turintiems „Girstučio“ narystes įėjimas į renginį bus nemokamas. Visi norintys galės taip pat prisidėti paaukodami 3 Eurus. 

 

Renginį ves mūsų šauniosios trenerės Gintare Akelytė-Grigonė ir Aušra Štreimikytė. Laukiame visų, kurie nori būti sveiki ir aktyvūs! Galite dalyvauti visame maratone arba prisijungti trumpesniam laikui. 

AQUA dienoje dalyvius rankų masažais ir dovanėlėmis lepins mūsų draugas L’occitane”.

REGISTRUOKIS IR SPORTUOK SU VISU PASAULIU!

*Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas. 

Facebook