fbpx
Atsiliepimas
x
Parašykite atsiliepimą

Ši forma renka Jūsų asmeninę informaciją, tam kad galėtume susisiekti su Jumis. Susipažinkite su privatumo politika, kaip mes saugome ir tvarkome pateiktus duomenis!

Aš sutinku, kad girstuciobaseinas.lt rinktų asmeninę informaciją!

PLANUOJATE APSILANKYTI „GIRSTUČIO“ SPORTO KOMPLEKSE? PARUOŠĖME JUMS ATSAKYMUS Į DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS!

 

Kas Jūsų laukia registratūroje? Jus pasitiks maloni administratorė, kuri paprašys užpildyti kliento anketą, ji taip pat gali paprašyti Jūsų asmens dokumento, tapatybei patvirtinti. Mums labai svarbus mūsų lankytojų saugumas! Administratorė papasakos Jums apie bendrąsias tvarkos taisykles. Jeigu kyla klausimų – nebijokite klausti.

 

Įsigysite narystę? Žinokite, kad jos yra vardinės ir priklauso tik tam žmogui, kuris ją įsigijo. Naryste negalima dalintis su kitu žmogumi.  Taip pat reikės įsigyti kortelę, kurią pateiksite administratorei kiekvieną kartą ateinant. Su šia kortele taip pat galėsite naudotis išskirtiniais partnerių pasiūlymais, nuolaidomis ir privilegijomis!

 

Ką gaunate įsigijęs mūsų paslaugą? Paslaugą „Baseinas + grupinės treniruotės“ sudaro: 50m. baseinas, 25m. baseinas, pramoginis baseinas su nusileidimo kalneliu, šiltas (net 34° C) ir negilus vaikų baseinėlis, sūkurinės vonios, keturios pirtys, šalto vandens baseinas po pirties, visos grupinės treniruotės baseine ir grupinių užsiėmimų salėse. Tvarkaraštį galite gauti registratūroje arba rasti internete. Papildomai galite įsigyti treniruoklių salės paslaugą.

 

Su Jumis yra vaikų iki 16 metų? Vaikai iki 16m. negali lankytis be suaugusių. Vaikams svarbu atsinešti jo amžių įrodantį dokumentą.  Vienas suaugęs gali lydėti ne daugiau kaip keturis vaikus. Kodėl? Nes mums labai svarbus Jūsų ir Jūsų artimųjų saugumas!  

Bendros rūbinės skirtos šeimoms. Jose rasite kabinas persirengti ir atskirus vyrų bei moterų dušus.

Į treniruoklių salę galima eiti tik sulaukus 16 metų amžiaus.

 

Apsilankymo trukmė? Trukmę pasirinksite patys iš administratorės pasiūlytų variantų. Į apsilankymo trukmę įskaičiuotas laikas skirtas persirengimui ir nusiprausimui. Laikas skaičiuojasi nuo įėjimo pro vartus iki išėjimo pro juos. Prašome gerai apgalvoti prieš pasirenkant apsilankymo trukmę, nes ją viršijus yra skaičiuojamas viršlaikis 1min. – 0,10€.

 

Ką turėti su savimi apsilankant „Girstučio“ sporto komplekse?

Jeigu eisite į baseino erdvę – reikalinga tvarkinga maudymosi apranga, švarios šlepetės, rankšluostis pasitiesti pirtyse ir ant gultų, rankšluostis nusiprausimui, higienos reikmenys, kūdikiams – neperšlampamos sauskelnės. Plaukimo kepurėlės nėra privalomos, svarbu, kad būtų tvirtai surišti plaukai į kuoduką arba supinti į kasą. Būti su rūbais baseine – negalima.

Jeigu norite, vaikams galite atsinešti pripučiamas pramogas bei plaukimo reikmenis.

Jeigu lankysitės grupinėje treniruotėje salėje, arba treniruoklių salėje – reikalinga sportinė apranga ir sportinė avalynė, rankšluostis bei vandens buteliukas.

Jeigu kyla klausimų – drąsiai kreipkitės į budinčius gelbėtojus arba trenerius, taip pat prašome reaguoti į jų pastabas. Personalas nori padėti ir rūpinasi Jumis.

 

Ką daryti jeigu išalksite? Baseino erdvėje rasite užkandžių bei gėrimų kavinę, kurioje galėsite numalšinti savo alkį. Į baseiną negalima neštis savo maisto bei gėrimų stiklo taroje. Valgyti ir gerti galima tik baro erdvėje, sūkurinėje vonioje kokteiliui ne vieta.

 

Kuo geriau apsilankyti savaitgalį? Savaitgaliais – pramogų metas. Pripučiamos pramogos, trasos, kamuoliai, filmukai vaikams.  Atostogų metu – gardžios dovanos vaikams.

 

SVARBIAUSIA – NEPAMIRŠKITE! Jūs patys esate atsakingas už savo, o ypatingai atsivestų vaikų saugumą.

 

Taip pat pasirūpinkite savo daiktais, nesineškite vertingų ir nereikalingų daiktų, nepalikite savo daiktų be priežiūros.

 

Turite mums pasiūlymų? Pastabų? O galbūt atvirkščiai – norite pagirti? Rašykite: kokybe@girstuciobaseinas.lt

Facebook