Kiekviena nauja pradžia atneša naujų iššūkių. Labai džiaugiamės, kad vaikų norinčių lankyti plaukimo treniruotes "Girstučio" sporto komplekse skaičius kasmet didėja. Dėl šios priežasties, siekdami užtikrinti operatyvų mūsų personalo darbą, norėtume jūsų paprašyti kantrybės bei tolerancijos pirmąsias dvi rugsėjo savaites, kuomet visi plaukimo išsiilgę vaikai susirenka į treniruotes. Taip pat, mieli tėveliai, norėtume jūsų paprašyti atvykstant į pirmąją treniruotę turėti su savimi atspausdintą ir užpildytą sutartį bei sveikatos pažymą. Dėkojame už supratingumą.

Mieli klientai, savaitgalį neveiks "Girstučio" sporto komplekso vandens nusileidimo kalnelis. Atsiprašome už nepatogumus, kitą savaitę pažadame pasitaisyti ir atidaryti vandens nusileidimo kalnelį, kuriuo galės skrieti tiek maži, tiek dideli! 

Mieli tėveliai, norime informuoti, kad renkamos naujos vaikų grupės plaukimo pamokoms.

Vieną kartą savaitėje - penktadieniais nuo 15 val; nuo 16 val; nuo 17 val.

Du kartus savaitėje - trečiadienį - penktadienį nuo 17 val.

Daugiau informacijos apie plaukimo treniruotes bei trenerius telefonu: +37064044480

Šių metų rugsėjo 14 dieną Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų auklėtiniai, kurie buvo paskatinti ir įvertinti už sąžiningai ir kruopščiai atliktus darbus remontuojant įstaigos patalpas, taip pat pagalbą Raudondvario girininkijos darbuotojams nužievinant kuolelius bei aptveriant jais girininkijos skruzdėlynus, vyko į „Girstučio baseiną“. Šiame sporto komplekse įstaigos auklėtiniai, lydimi pataisos namų darbuotojų, džiaugėsi vandens pramogomis.

Gerb. klientai, norime jus informuoti, jog baseinas laikinai užsidaręs. Duris atversime rugsėjo pradžioje. Per šį laiką bus įrengtos dvi naujos grupinių užsiėmimų erdvės, todėl skubėkite įsigyti metinę narystę pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Įsigyti narystę galite čia. Lauksime jūsų rugsėjį, gražios likusios vasaros.

Gerb. klientai, norime jus informuoti, jog liepos 6 d. baseinas dirbs savaitgalio grafiku (10.00-20.00). Suaugusių grupiniai užsiėmimai bei visos dienos Jūrų liūto stovykla nevyks. Tačiau norime atkreipti dėmesį, jog valandinė stovykla "Plauk kaip ruonis" vyks kaip įprasta.

Šią vasarą, birželio 21-22d.,12-16.30h. Kauno Girstučio baseine startuos Kauno Grand Prix – plaukimo čempionatas. Tai analogų Kaune neturintis renginys, kuris tikimės taps gražia, kasmetine vasaros tradicija. Pirmajame Grand Prix dalyvaus net 300 dalyvių, o jų palaikyti susirinks bent dvigubai tiek sirgalių. Šių metų pirmenybės yra skirtos jaunajai plaukikų kartai – vaikams iki 13 metų. Renginys truks net 2 dienas, o jų metu planuojama sulaukti svečių, net tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Baltarusijos, kitų šalių. Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti per Delfi.tv

Kartu su atkeliavusiu rudeniu, duris nekantraudamas nori atverti ir Girstučio sporto kompleksas. Pastarąsias 3 savaites vyko intensyvūs atsinaujinimo, statybų, remonto darbai, kad jau rugsėjo 2 dieną galėtume jus pakviesti į dar labiau savo paslaugas praplėtusį sporto kompleksą.

Akivaizdi tiesa yra ta, jog vasarą visas gyvenimo ritmas įgauna atostogų atspalvį. Darbo užduotys, sporto bei mitybos tikslai, mokslai geriausiu atveju vykdomi palengva, o iš tikrųjų tik laukia artėjančio rudens sezono. Naujajame sezone gerokai prasiplėtęs „Girstučio“ sporto ir pramogų kompleksas visus miegančius vasaros atostogų miegu ragina kuo greičiau prabusti, nes tik rugpjūčio mėnesį klientų laukia ypatingi, vasariškai karšti metinių abonementų pasiūlymai.

 

Nuo liepos 1d. iki naujojo sezono pradžios koreguojamas grupinių užsiėmimų tvarkaraštis. Vasaros metu numatomi tokie pakeitimai: mama + vaikas mankšta - užsiėmimai tik antradienį ir penktadienį 11h.; Senjorų mankštos -  pirmadienį ir ketvirtadienį 9.00; Aqua aerobika - pirmadienį, trečiadienį bei penktadienį 18h + antradienį ir ketvirtadienį 7.30. Mankšta ant irklenčių -  trečiadienį 7.30 bei antradienį ir ketvirtadienį 19h. ir 20h. Nebevyks šios treniruotės: visos vaikų mokymosi plaukti treniruotės (išskyrus stovyklas ir individualias), Pilateso treniruotės bei grupinės mokymosi plaukti treniruotės.

Gerb. klientai, norime jus informuoti, jog 06.24d. baseinas dirbs savaitgalio grafiku 10-20h., jokios grupinės treniruotės nevyks. Taip pat nebus organizuojamos ir vaikų stovyklos. Šeštadienį nevyks Pilates užsiėmimai. Linkime gražios šventės!

Paslaugos

Su gumom
Step + jėga
TRX
Tabata
Fitness x2
Iššūkis kūnui
Treniruotė su kamuoliais
Jėga ir balansas
Zumba
Funkcinė treniruotė
Anticeliulitinė
Step intervalinė
Kalanetika
Joga
Pilates treniruotė
Treniruoklių salė
Pirtys
Mankšta ant irklenčių
Plaukimo treniruotės vaikams
Plaukimo treniruotės vaikams
Plaukimo treniruotės vaikams su tėvais
Plaukimo treniruotės vaikams su tėvais
Aqua aerobika
Aqua aerobika
Mamos ir vaiko mankšta
Plaukimo treniruotės suaugusiems
Plaukimo treniruotės suaugusiems
Aqua mankšta nėščiosioms
Aqua mankšta nėščiosioms
Senjorų mankšta vandenyje
Senjorų mankšta vandenyje
Vaikų gimtadieniai
Masažo akademija
Kavinė ir sulčių baras „Stop&Go“

Registracija

Plaukimo pamokos vaikams

Formuojamos grupės naujam plaukimo sezonui nuo rudens

Didysis 50-ies metrų baseinas yra vienintelis moderniai atnaujintas tokio ilgio baseinas Lietuvoje.

Registruotis
 

Plaukimo pamokos suaugusiems

Formuojamos grupės naujam plaukimo sezonui nuo rudens

Didysis 50-ies metrų baseinas yra vienintelis moderniai atnaujintas tokio ilgio baseinas Lietuvoje.


Registruotis

Suaugusių treniruočių tvarkaraštis

 Į TRX ir irklenčių treniruotes būtina išankstinė registracija telefonu: 837 37 28 20 arba registratūroje.

  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
7:30-8:30  
8:00-9:00        
9:00-10:00            
10:00-11:00  
10:30-11:00        
11:00-12:00      
12:00-13:00  
13:00-14:00            
14:00-15:00            
15:00-16:00            
16:00-17:00            
17:30-18:30    
18:00-19:00      
18:30-19:30        
19:00-20:00  
19:30-20:30    
20:00-21:00