žemas | 30-35min |

Pirmieji mamos ir vaiko bendravimo metai daro labai didelę įtaką tolimesniam vaiko vystymuisi. Bendra smagi ir aktyvi veikla leidžia abiem jaustis energingai, žvaliai, stiprėti fiziškai, dvasiškai bei ugdyti tarpusavio emocinį ryšį.

Mamytės visą dėmesį skirdamos savo mažyliams, dažnai pamiršta pagalvoti apie save. Mankšta vandenyje suteikia jums galimybę pagražinti po gimdymo pakitusias formas, sutvirtinti raumenis ir tuo pačiu mėgautis atpalaiduojančiu vandens poveikiu. Šių užsiėmimų metu jums nereikės jaudintis dėl savo mažylio, nes jis visuomet bus su jumis. Galėsite abu kartu siekti bendrų rezultatų.

Judėjimas vienas iš pagrindinių veiksnių skatinančių augančio organizmo vystymąsi, todėl sportuojant gerėja vaiko pusiausvyra, koordinacija, gerinamas virškinimas, lavinamas protinis ugdymas, stiprėja imunitetas, todėl vaikas mažiau serga. Garantuojame, kad po mankštos pietų miegas bus žymiai saldesnis.

Užsiėmimas vyksta grupėje, todėl būsite apsuptos bendraminčių, su kuriomis galėsite dalintis patirtimi, patarimais ar tiesiog moteriška kompanija. Tuo metu, jūsų vaikas stebėdamas mamą, mokytis ne tik judėti, plaukti ar atlikti tam tikrus pratimus , bet ir prisitaikyti prie naujos aplinkos ir naujų žmonių.

Facebook